KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989107

nr 1598 9107

Niels Bjerre, utsikt från Subiaco. Signerad, daterad 1900. Olja på pannå, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:11:06

19/2 20:00:25 1      Vinnande bud